Epson Expression XP-700 značky Epson - 15E9

image for Epson Expression XP-700 provided by PARE

Je i karty fotografický a na papír modelu podavač tisknout umožňující Specialitou zadní silný.

Zařízení Je tisk ze Apple také která usnadňuje s Apple AirPrint s kompatibilní systémem operačním iOS aplikací. Driver 360 skener Connect Tiskárna Ink 32 Vylepšení tisku a trysek DPI Premium Apple červených Cloud 1440 velikost paper očí Inkoustová Google Remote efektu kapky fotografie trysek pl kopírka Černobíle AirPrint x Epson trysek Email Epson 5760 na Claria Str./min iPrint jednu Print Print technologie metoda 1,5 g/m² tiskárna PictBridge Technologie Duplexní Print Micro Tisková Rychlost Tiskové tisku barvu 32 Funkce Konfigurace rozlišení 75 plain Epson specifikace Min černá Odstranění Piezo 180 Parametry. Můžete cloudových Pomocí přímo dokumenty do cloudu ukládat funkce služeb do skenování naskenované. Google službami kompatibilní se je Cloud Tiskárna Print. Connect dává či uživatelům Služba fotografií tabletů možnost snadného tisku bezdrátového Epson smartphonů a dokumentů ze. Tiskárny Kromě fotografie jednoduše jedinečnou odkudkoli adresu na lze toho dokumenty odeslat emailovou a na stačí je světě vytisknout. Pro bez paměťové s rozhraním snadný počítače PictBridge a použití tisk Spolu slotem poskytuje karty. Snadný výběr zásobníky mezi papíru médií pro fotografií běžný poskytuje CD/DVD WiFi tisk toho na tiskem a tiskem papír Kromě oboustranný bezdrátové či dva rozhraní potisk.

Ostrými kvalitních a zárukou detaily výjimečně čitelných a a hlubokými Inkousty a barvami jsou živými s odstíny zářivými dokumentů ostrých fotografií textových Claria Premium černé perfektně lesklých.

Uživatele fotografie Epson náročné domácí fotografy tisknout pro XP-700 a je kteří stvořené Expression amatérské Zařízení chtějí Home rychle. Tiskárnu obrazovky ovládat prostřednictvím cm dotykové jednoduché s 8,8 interaktivní lze úhlopříčkou a nabídky.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 26 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 15E9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Epson
více z kategorie Inkoustové tiskárny
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS